Moja zgodba.

Vabimo te, da z nami podeliš svojo zgodbo na tej povezavi in s tem poskrbiš, da boš slišan.

Da bomo slišani vsi študentje.

#jazštudent

Peticija za takojšnje reševanje študentskih problematik

S podpisom peticije podprite gibanje Študenti še obstajamo in tako študentkam in študentom zagotovite boljšo prihodnost!

logotip iniciative Studenti se obstajamo

Kaj zahtevamo?

podpiši peticijo!

Kaj je naša iniciativa?

Iniciativa ŠTUDENTI ŠE OBSTAJAMO združuje študentske svete Univerze v Ljubljani, Univerze na Primorskem, Univerze v Mariboru, Univerze v Novi Gorici in Univerze v Novem mestu, Študentske svete stanovalcev Univerze v Mariboru, Univerze na Primorskem ter zavoda Študentski dom Ljubljana, Študentsko organizacije Slovenije, Študentske organizacije Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru in Univerze na Primorskem, Zvezo študentskih klubov Slovenije, Svet ŠOLS ter samoorganizirano skupino Študenti še obstajamo (predhodno imenovano Študenti želimo nazaj na fakultete).

Z iniciativo želimo opozoriti na študentsko problematiko in težave, ki so nastopile ob epidemiji in uvedbi izobraževanja na daljavo ter izboljšati trenutni nezavidljiv položaj študentov. Raziskava NIJZ je ugotovila alarmanten porast anksioznih in depresivnih simptomov, vsak četrti študent pa naj bi razmišljal tudi o samomoru. K temu dodatno prispeva še izguba služb, pomanjkanje delovnih mest in posledično poslabšanje finančnega stanja študentov, mnogi pa so se bili prisiljeni tudi izseliti iz študentskih domov nazaj v domače okolje, kjer nimajo zagotovljenih vseh pogojev za kakovosten študij na daljavo.

Podpiši peticijo za takojšnje reševanje študentskih problematik!

Po želji lahko svoj podpis pošlješ tudi v Državni zbor, vladi in ministrstvu (glej nadaljevanje).

S podpisom se strinjate, da tvoje ime objavimo na tem spletnem mestu. Tvojega e-naslova (v kolikor ga podate) ne bomo izdali nikomur. Več o varstvu vaših osebnih podatkov najdete tukaj.

Podpisnice in podpisniki

Število podpisov je že 3332!

Aleksander Milićević (Ekonomska fakulteta), Živa Waldhütter (FF UM), Gašper Rataj (Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani), Uroš Nović (Društvo študentov psihologije Maribor, Filozofska fakulteta UM), Nik Klobasa (Ekonomska fakulteta), Špela Kitak , Ana Milošič , Anja Urek (ŠD UM), Tajda Kopčavar, Polona Smrekar , Maša Možina (Univerza v Mariboru), Barbara Kobal, alenka uršič, Natalija Sebanc, Vojin Križan (Ekonomska fakulteta), David Kovačič (EF), Petja Plamberger (Univerza v Mariboru), Živa Krajnc (FF UM), Ana Preskar (Fakulteta za strojništvo UL), Blaž Žerjav Jereb (NTF UL), Tanja Kobal, Miha Rataj, Jure Ciglar (Študentska organizacija Univerze na Primorskem), Tim Longar (FE), Iztok Zorec, Klavdija Abram , Taja Pajmon Rak (Študentski svet Univerze na Primorskem), Blaž Plazar (Ekonomska fakulteta), Luka Žohar (UL), Mitja Suvajac (FNM UM), Stiven Bozhinoski (Fakulteta za varnostne vede Univerze v Mariboru), Matej Fatur (Ekonomska fakulteta), Tilen Rataj (FRI), Vid Potočnik (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Sara Svati Sharan, Robert logar (Famnit), Ana Mari Koroša (Filozofska fakulteta ), Maša Jakop (VZŠC), Miha Slatnar (FF, Univerza v Ljubljani), Val Dolenc (Ekonomska fakulteta), Luna Bisaki, Tija Dolenc, Rene Belic, Anže Milic, Tilen Tudija, Patrick Koncilja, Karin Križman (Ekonomska fakulteta), Saša Slabe, Alja Šarlah (Fakulteta za upravo), Rok Šarić, Jan Mogu (MFUM), Eva Babič (PEF UM), Živa Pirc (FF UM), Manca Cerar (Filozofska fakulteta Ljubljana ), Nejc Golob (FF UM), Daria Aleksova (FM ), Natalija Kitaljević (Fakulteta za upravo, UL), Jakob Štuem (Ul FS), Ana Kolar (Univerza v Mariboru ), Žiga Vindiš, Rasim Cehic, Anja simonic , Urša Likar (Filozofska fakulteta ), Ana Jereb (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Tjaša Koren (EPF), Klemen Mesarec, Špela Dugonik (FF UM), Katja Kunstek (Ekonomska fakulteta), Dorotea Koščak (FF UM), Tinkara Deželak (Pedagoška fakulteta ), Lara Žvanut (Filozofska fakulteta ), Kim Tot (Ekonomska fakultet), Teja Pelko, Matic Suša (UL MF), Sanja Zupančič , Dejan Glazer (ŠOUM), Sandra Verdev (Šoup), Iza Klemenčič, Anže Lukman , Jan Dežman, Adimir Preradović (ŠOUP), Jaka Lesjak, Eva Stamenkovic, Tanja Labohar , Anette Šćulac, Veronika Ternik (Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani), Jure Krajnc, Lucija Brezočnik , Katja Kladnik (Ekonomska fakulteta ), Kaja Kaučič, Ana Potočnik (UL FKKT), Naja Blaznik Lesičnik (FF UM), Giulliano Rupena (EF UL), Lorena Brzuhalski , Tomaž Mržljak, Katja Petrič, Hana Beus (PEF Maribor), Laura Markuš (Ekonomska fakulteta), Gregor Gulič (Soup), Katja Kocjančič, Urban Žagar, Ula Nikolaja Ratajec (Filozofska Fakulteta), Nika Kopajnik, Timija Fabčič, Lucija Lučka Debelak (Filozofska fakulteta Ljubljana (psihologija)), Maruša Justinek, Kaja Tovornik (Filozofska fakulteta UM), Nuša Detiček (FDV UL), Marinka Jakomin, Gabrijela Vukobrad (Ekonomska fakulteta), Zina Ban, Sara Kopriva, Jana Slaviček (FF UM), Tjaša Brumen, Katja Mlakar (Ekonomska fakulteta), Urška Kalina, Saba Bratina Sirk, Anja Veit, Nikita Kokot (Filozofska Fakulteta Ljubljana), Tia Jančič , Katja Čolnik , Anja Koglot (FDV), Tjaša Bastič, Maja Kobal, Nik Kunst (Biotehniška fakulteta ), Grega Rudolf (UL FU), Mihaela Zrinski, Klarisa Sluga , ELORA ČEBULAR, Nina Kaučič, Gašper Narobe, Tjaša Rihar (UP PEF), Tajda Benko (FF Ljubljana), Žana Leitinger, Nika Strekelj, Elena Toplek (UM), Manca Hotko (ŠOUP), Tjaša Eberhart , Taja Pavlin, David Bohar (ŠOUM ), Andrej Domej (Fvz UP), Lara Gašpar (Univerza v Ljubljani), Gaja Podgornik, Tim Kokalj (Filozofska fakulteta UM), Aja Molan (FF UM), Anja Mikl, Mojca Gojčič (Fakulteta za farmacijo), Anja Povše , Anja Kučan, Adelisa Huskić (FF UM), Neža Dvorščak, Erik Grosar (FU LJ), Vasilije Femić (Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede UM), Branko Košir, Eva Lubej, Ajda Janežič , Enya Mlinarič Dragaš, Blaž Dolgan (Univerziteta v Ljubljani, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo), Lara Valenčič (UL MF), Sanja Kodrin (FGG), Blažka Kumer (Naravoslovnotehniška fakulteta ), Ines Fridrih, Neža Dežman, Minea Kiker, Črt Skornšek (Fakulteta za šport), Tonja Čižič, Mihaela Kolarič, Zala Košiček, Nejc Špenko (Naravoslovnotehniška fakulteta), Maks Presečnik, Aljaž Primo, Sandra stanonik, Jakob Veršnjak (FE UL), Klara Varga, Žiga Seušek (PEF UM), Neja Gracej (Fakulteta za logistiko), Lara Velkavrh (Pedagoška fakulteta), Spela Kaps, Vesna Ploštajner Mužar, Viktorija Lipič, Maruška Žunkovič, Eva Renuša (Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani), Karolina Kurnik (Turistica), Đorđe Đukić (UL FGG), Žan Luka Bole, Sven Rošer (FL UM), Anna Volkova, Barbara Marn (/), Vasja Potokar, Nina Sekirnik, Tim Medved, Florian Klauser , Azra Sinanović , Tatjana Plazovnik , Anja Kolar (Univerza na Primorskem), Živa Večko (Filozofska fakulteta LJ), Ana Požar (Ekonomska fakulteta), Juš Navratil (FFA), Manica Vagner (FF UM), Zala Urbanija, Katja Kosem (Fakulteta za turistične študije TURISTICA), Pia Mernik (FGPA UM), Klemen Zapečnik, Alen Brkic (ŠOS), Tinkara Langus (Fgg), Pia Mužerlin (UP FTŠ), Julija Rodman, Živa Kralj (FGPA UM), Kaja Borjančič, Ula Cerne (Filozofska fakulteta), Sanja Tevž (FF UL), Sonja Mavri, Žan Lenarčič, Alma Košan, Neti Friškovec (FSD UL), Valentina Zdešar Marčeta, Lana Pastirk, Jure Stušek (AGRFT), Brina Jeretina, Janja Batič, Jernej Sirc (VSGT Maribor), Eva Djaković, Dejan Spital (ŠOUM), David Lukner (ŠOUM), Monika Frankovič (Fakulteta za farmacijo), David Forjan (UP Fakulteta za turistične študije), Martina Terbižan, Maša Knez, Viktorija Švetak, Žiga Mekiš Recek (Odd. za psih., FF UL), Hana Milanović, Petja Novak, Nina Kozoderc (BF UL), Polonca Borko , Mija Rejec, Martin Kramberger, Sara Besal (Fakulteta za šport), Gaj Herman (Višja strokovna šola za gostinstvo in turizem Maribor ), Pina Manica Novak, Jošt Rogelj, Lana Rugelj (ZF), Polona Leban (Ul mf), Mihael Janežič (FS MB), Luka Šprah (PEF UM), Adriana Magdovski (Univerza Maribor), Kaja Ferjan (Ekonomska fakulteta), Živa Pukšič, Ana Ratkajec, Polona Marušič, Gloria Gjuran (Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko), Nina Šajt Duh, Jana Godeša (Naravoslovnotehniska fakulteta), Hana Čehić (Ntf), Barbara Šoštarič, Patricija Pirc, Dilaila Tkavc, Mubina Vrtagić, Anže Šoštarič (Univerza Maribor), Teo Ojo (Univerza na Primorskem), Simona Sternad Zabukovsek , Blaž Kisovec (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Luka Kopinšek (UL ZF), Mia Oberstar, Jaka Rotman (UL FFA), Erika Blekač (UM FERI), Maja Gselman (VSGT Maribor), Jerica Smrečnik (FF UM), Jaka Basej, Lana list, Domen Viktor Trkov (FDV), Gregor Jerebic (Zdravstvena fakulteta Univerze v Ljubljani), Amanda Buhinjak, Toni Kocjan Turk (FRI), Klara Mestek (Fakulteta za socialno delo), Anesa Sabic, Hana Engelman (FAMNIT), Kaja Seitl, Gorazd Prezelj, Denis Razgoršek (UP FTŠ Turistica), Zala Skitek (Zdravstvena fakulteta UL), Aleksandra Borovnik, Štefanija Meško (FF MB), Taja Podbevšek (Univerza na Primorskem ), Medina Ćehić, Evgenija Avtarovska (Filozofska fakulteta, UM), Staša (Ef), Martin Kožuh (UP FVZ), Primož Božjak (Zdravstvena fakulteta), Iris Benkovič (Pedagoška fakulteta), Nina Samec, Maruša Bajlec, Demir Koštić, Žiga Petek (Zf UL), vid stres, Manca Ravnak, Tina Potež , Vid Babič (Fakulteta za družbene vede), Tadeja Fras (Pedagoška fakulteta Maribor), Zala Vogrinec, Melanija Miceska (Filozofska fakulte, UL), Klara Rozman, Maša Kavčič (Ekonomska fakulteta), Eva Ribič (FU UL), Nejc Jenko (Fakulteta za matematiko in fiziko), Nuša Prejac, Anja Špringer (Univerza v Ljubljani ZF), Ines Žarki, Urška Ramšak (Fakulteta za Farmacijo), Maja Vižintin, Matevž Kopač (FMF), Tjaša Glavač (Filozofska fakulteta v MB), Špela Sintič (Primorska), Karmen Zidanšek , Tinkara mugerli (Fakulteta za sport), Ana Pia Grčar, Špela Skubic, Sara Kovačič (ZF, UL), Klemen Kovačič, Naja Mrak (Pef UP), Lucija Čander (Univerza v Mariboru), Matic Omladič , Tamara Kaučevič (Pef Mb), Marina Bajić (FF UM), Tereza , Živa Potnik, Sara Maksimovic, Alenka Babič , Toni Todorovski , Ana Marija Pažin, Klemen Strupeh, Kaja Ladava , Nejka Serušnik, Anja Remškar, Aleks Mihajlović , Urška Otrin (Univerza v Ljubljani), Dario Anakiev, Barbara Bizilj, Klavdija Štefančič , Zala Orešič, Tinkara Žerovnik, Zala Vučko (Fakulteta za farmacijo, Univerza v Ljubljani), Nermin Mulalić (Pedagoška fakulteta), Jan Zavadlal (FS LJ), Špela Marzidovšek (Fakulteta za farmacijo UL), Žan Mikola (FMF), Jan Kočevar Polak, Nika Brišnik (Fakulteta za management ), Žiga Černilogar Munih , Lenart Voglar (Fakulteta za šport), Irena Robič , Zala Komat (Alma Mater Europaea Maribor), Sergeja Gubanc (UNI LJ ), Jona Koren Fric (FVV UM), Maja Harb, Urška Kajbič (FF UM), Nika Klanšek, Belmin Islamović (Zdravstvena fakulteta), Judita Ladič , david koplan (FS LJ ), Matej Bajec, Jure Rijavec , Karmen Rajgl (Filozofska fakulteta UL), Hana Hanžek Turnšek (UP FAMNIT), Anja Vardić (UNI FE), Ira Lončar, Tereza Brlek Čufer (FF UL), Irma Gnezda, Laura Cigut, Nejc Vehovec (Feri), Kaja Siebenreich, rok papež, Tomaz Crnigoj , Hana Mulalić (Univerza v Ljubljani), Katarina Gršič (Medicinska fakulteta), Barbara Kladnik (UL ZF), Boštjan Sladič , Živa Kopavnik, Nana Hočevar, Živa Nardin (UL MF ), Diana Filipič, Nika Vovk , Tia Osredkar, Barbara Pihler (Zdravstvena fakulteta v Ljubljani), Zala Bratina (Fakulteta za socialno delo), Patricia Letica, Jan Kačičnik (FERI ), Rok Antolin (Fakulteta za strojništvo Univerze v Mariboru ), Anja Zalokar (Ekonomska fakulteta), Hana Markočič (Filozofska fakulteta Ljubljana), Blaž Trafela (BF), Jaka Štokar, Sara Belšak, Jure Kregulj, Lia Ačkun, Lan Vukolić , Nejc Flegar (Feri ), Eva Jakomin, Denis Sivec, Ana Marija Ručigaj, Lara Škufca (UL MF), Patrik Kociper , Jernej Štojs (Ekonomska fakulteta), Ana Rejc , Tilen Horvat (FERI), Urška Drofenik (FF UM), Tomi (Horvat), Nuša Križan (Zdravstvena fakulteta ), Ana Drobne , Miona Dinić, Omar Smajlovic, Maša Sedej (FVV), Blažka Javornik, Nastja Blagovič (Biotehniška fakulteta UL), Mark Mavrič (ŠC Nova Gorica), Anika Praček (Filozofska fakulteta, Ljubljana ), Maruša Podbreznik, Blaž Zdolšek (UL FRI), Natalija Pauko, Eva Plevnik, Vid Karlovšek (Filozofska fakulteta LJ), Lea Vitez, Urban Popelar, Tilen Brečko (UL MF), Klemen Nelec (Fakulteta za strojništvo), Laura Režonja (Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru), Ema Rener Borovič, Patricija Robar, Erina Borovič , Valentina Zlobko, Jaka mrak (Fmf), Larisa Kočar (FF UM), Žoel Kastelic (ALUO), Kristina Benčan (Fakulteta za turistične študije Turistica), Nejc Klemenčič (Pravna Fakulteta MB), Monika Kuhar, Tara Šertel (FKPV), Luka Faganel, Anamarija Tomić (FNM), Matevž Pretner, Teja Štrukelj (ŠS UM), Alja Rozman (FF UM), Nastja Zupanc, Klara Šmon, Eva Černelič (UL ZF), Mojca Suhovršnik (Filozofska fakulteta UL), Selma Mujanovic (FHŠ), Viktorija Slovenec, Domen Zabukovnik (Filozofska fakulteta UL), Karin Merlak, Melanie Pristovnik, Katja Kapš, Klemen Petek (ŠOU v Ljubljani ), Sara Ilić, Urša Blažič, Laura Milar , Maja Pilko (Pl), Ana Žižek, Monika Grčar, Eva Črepnjak, Lea Cvetko, Veronika Kramberger (Univerza v Mariboru), Iva Škorjanc, Aljaž Gaber (UL FKKT), Tina Oblak (FU), Ana Vukšinič , Neža Jakšić (UL FF EiKA), Ina Gržina , Domen Romih (UL FMF), Samra Bajrić, Tara Peršič (FF UL), Vid Bačar, Ines Orač, nina fidersek, Mojca Dimič, Mojca Vitez, Nika Kolmanič , Manuela Habjanič (UM pedagoška fakulteta ), Petra Stopar , Zala Jeram (Pravna fakulteta Ljubljana), Katarina Fišer (NTF), Manca Kutnjak (Fakulteta za šport), Nuša Krajnc, Kaja Bernardis, Tatjana Šučur (Medicinska fakulteta Ljubljana), ana hacin, Nina Jenko (Univerza v Mariboru ), Brigita Kokovnik , Snežna Dakskobler, Aleks Bauman (Univerza v Mariboru), Matic Kokošar (Študentski svet stanovalcev), Lara Kodrič, Rok Backer, Maša Zapušek, Tereza Peršolja , Aljaž Primožič (FF UL), Andraž Pavič (Famnit), Janez Jansa, Ivana Bašin , Andraž Praunseis (Pedagoška fakulteta Maribor), Patricija Detiček, Tina Mivšek (Filozofska fakulteta), Gorazd Levičnik (UL ZF), Sara Ugrin (Filozofska fakulteta ), Ane-Marie Herceg (Filozofska Fakulteta UM), Rok Pušnik, Patrik bogataj, Tinkara Grešovnik, Urška Licul (FF MB), Ireneja Podvršnik, Jana Časar, Monika Malnarič, Rok Bajc, Vid Purkart, Marko Čebela (Ekonomska Fakulteta UL), Miha Benedičič, Neža Slosar (FF UL), Nika Zalokar, Nina Babič , David Božič (Ekonomska fakulteta), Gašper Uršič, Marijana Davitkova, Kaja Podgoršek, Sara Bapin, Maruška (Slavec ), Živa Mlakar (Fakulteta za Farmacijo), Maruša Ivanuša, Maja Krošelj, Maruška Slavec (FF UL), Eva Drobnič, Amadeja Jelen, Veronika Hriberšek, Matija Lednik, Nadja Ratek (Pedagoška fakulteta Ljubljana ), Sibila Pirih, Lucija Polajžer (FF UM ), Ajda Podlesnik, Špela Kostevc , Miro Jenko (Osnovna šola), Maja Pilko (Pef MB), Mia Furlan (MF UM), Špela Pezdirc, Urška Zorc (Zdravstvena fakulteta), Stefan Udovčić (UL MF), Tamara Duh, Maja Peklenjk, Maja Levačič , Manca Lapanje (FRI, FU), Gaja slokar , Dijana Džamastagić, Filip Baumgartner (UL EF), Jerneja Potočnik (Univerza v Maribor), Katja Kučina (Fakulteta za socialno delo ), Manja Donša (Univerza v Ljubljani), Andreja Sitar (FMF UL), Tilen Šmid (Fakulteta za arhitekturo), Ana Žerjav (FDV), Jasna Hadžić , Gašper Korat, Luna Marion Roženbergar, Maruša Medvešek (Fakulteta za farmacijo), Sabina Stanojević, Larisa Roj (Filozofska fakulteta ), Lina Delić, Tina Lazar, Nika Ražem, Jakob Kmetič, Urša Rejec, Katja Kozlevčar, Tajda Rajšek, Lara Omahen, Alma šljivar -Huskić, Lara Gorjup, Maj Ribič (UM FERI), Sara Bašin (Turistica), Hana Pipan (Filozofska Fakulteta), Živa Šubic, Manca Pelko, Nina Petković, Žiga Vintar (ŠOUP), Primož Pirc , Maja Šubic (UL FKKT), Domen Primožič (Fakulteta za management Koper), Anastazija Krenn, Žana Petek (Ekonomska fakulteta), Luka Šinigoj, Aljaž penca (Fmf), Špela Peršak, Ana Avbelj , Tamara Klemenčič (FKKT), Aleša Franc , Zala Udovič, Klara Jeretina (Fakulteta za matematiko in fiziko), Silvo Glavač (UNI MB), Anina Novak Jarh , Laura Glavač (UNI MB - FILOZ.), Sara Vehar, Ana Pervanja (FKKT), Gregor Kmetič (FERI), Tilen Trajbar, Dominika Meze, Klavdija Vincetič (FF UM), Zala Arih, Mojca Mugerli, Rok Mugerli, Tea Turnšek, Rok Klemenčič (FF UM MB), Manca Istinič, Sara Grabovav (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru), Sara Grabovac (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru), Hana (Filozofska fakulteta), Klementina Cifer, Mitja Podlesnik (FERI MB), Kaja Koražija (Fakulteta za uporabne družbene študije v Novi gorici), Laura Praček , Nika Kristovič (FNM), Mitja (VSPO), Alen Hedl, Urška Lokar, Špela Prah, Enei Sluga, Urška Bobnar, Tina Klobas, Maša Gosar, Eva Jeran (MF UL), Leon Jože Bernik, Nadja Kac, Jelena Popović (Pravna fakulteta Univerza v Mariboru), Sara hrovat, Jana Knezevic, Nina Cvetko, Gregor Vinko, Maša Zorjan, Ingrid Pavšič, Elena Gjorgjievska, Kris Dassena (Fakulteta za družbene vede UL), Špela Noč, Manca Kolman, Maja Ban, Katja Bandelj (ZF UL), Tajda Podjavoršek, Ana Ješelnik , Žana Šaban (Famnit), Sara Nanić (PF UM), Sara Gomboc, Klemen Marovšek (UP-FVZ), Miha Hajduk, Nika Frelih, Mitja Zabret, Nika Kolar, Klemen Franjčić , Nataša-Patricia Brand, Nina Zornik, Lea vohar, Anja Kvartuh (FFA), Jure Nastran (Ekonomska fakulteta ), Gregor Pörš, Aljaž Mesinger (EPF), Klara Popović (Filozofska fakulteta v Mariboru ), Barbara Hafner , David Požegar, Anja Kofol, Urban Pecoler (FMF), Neja Križanec , Timotej Klinc (PF), Jaka Križaj (Biotehniška fakulteta UL), Luka (Kolman), Maja Šibal (MFDPŠ), Tanja Belej (PeF LJ), Neža Mojškerc, Deja Časar, Ema Pezdir, Adrian Romih Rexhaj, Rok Šekoranja, Valentina Žabkar, Nataša Pelengić, Nives Hüll (FF UL), Tina Podnar (UP FTŠ), Matic Rakovec (Univerza v Mariboru), Patricia Hrnčić (Univerza v Mariboru ), Mina Dokić, Maja Günther, Kristina Slejko (Univerza Maribor), Špela Krajnc (Medicinska fakulteta), Tamara Crnjac (ŠOUP), Katarina Klarič (PF UL), Domen Žun (UL Filozofska fakulteta), Gyoko Markoski (Medicinska fakulteta ), Eva Pavlin (Filozofska fakulteta), Matija Podlogar (Filozofska fakulteta), Lara Vehar (ULMF), Ramona Pirih, Katja Purgar (Filozofska fakulteta), Nuša Markež, Kristina Kokotec (UL ZF ), Tina (Ekonomska fakulteta), Matjaž Pučko, Matevž Prinčič, Katja Posteržin (Pef UM), Lynn Goznik (Pedagoška fakulteta), Luka Radičević (FDV), Sanja Puljek (UM MF), Ivana Podnar (UP FTŠ Turistica Portorož ), Maruša Kocbek, Kiara, Blaž Peklaj (FE), Laura Brglez, MAŠA SPLICHAL, Špela Klara Mauhler (Ekonomsko-poslovna fakulteta), Nejc Kromar, Evelin Landeker (Ekonomska-poslovna fakulteta), Matej Slana, Gašper Potočnik, Žan Hodžič (Univerza na Primorskem), Evita Mežnar, Lea Pogorevčnik , Maša Žaucer (Fmf), Neža Pečnik (Višja šola za gostinstvo in turizem Maribor), Pia Zarnik (FF UL), David Jovanović , Klara Jančič, Nana Brguljan, Žan Križnar , Sara Hajdinac (UM), Eva Vrčko, Inja Ka , Inja Jankovič, Tinkara Rajnar, Miha Mihaljčič (Filozofska fakulteta Ljubljana), Diana Arko (Fakulteta za farmacijo), Maša Capello (UL FFA), Pavla Novak (Uni lj), Nuša Ana Frelih, Dren Gruden (UL Medicinska fakulteta), Amina Emušić (Fakulteta za arhitekturo), Vita Gradič (Fakulteta za arhitekturo UL), Nina Petek, Eva Podlogar, Arlen Šegula, Maruša Moravec, Ana Marija Plementaš, Timotej Cojzer , Iva Š. Slosar, Chris Logar, Ema Stopar (FMF), Gregor Lešnjak, Nika Plošnik, Ana Zaloznik Kelenberger (Univerza v Ljubljani), Brin Jenčič Novak (Univerza v Ljubljani fakulteta za strojništvo), Katja Jenko (Druga OŠ SG), Maša Dragojevič, Ulla Turk, Maša Repinc, Tina Jakopič (MF UL), Nika Otrin (AGRFT), Luka Bubnič (Fa/Lj), Karin (Univerza v Mariboru), Eva Bras, Iris Urbancic (Univerza v Ljubljani), Simona Petretič , Tadeja Pristavec , Tomaž Leskovar, Urh Turnšek (Veterinarska fakulteta), Sanja Belina , Maja Zupanc (FFA), Rok Verboten , Laura Kolar (Univerza v Mariboru - EPF), Julija Kosir (Zdravstvena fakulteta Univerze v Ljubljani), Alja Ritlop (FSD), Emina Baltić, Blaž Medle, Tjaša Trajbarič, Tina Krčovnik (Vsgt), Miha (Gosak), Andrejka Hirvat, Lara Senčar, Patricia Šoln, Anja Horvat, Martin Kocijančič, Manca Komac, Kaja Krautberger (Pedagoška fakulteta, Univerza na Primorskem), Nadja Škafar, Zala Potočnik (FMF), Lara Kitak (VSGT), Ana Mostnar (Univerza v Ljubljani; FDV), Ana Rous, Matjaz Bratina (Ekonomska fakulteta), Urška Mar (Ekonomska fakulteta), Tjaša Vodopivec , Žiga Petraš , Tina Lamešić (Filozofska fakulteta UL), Neja Mele (Naravoslovnotehniška fakulteta), Taja Kavčič (FTŠ - Turistica), Jovana Murdjeva (Univerza v Mariboru), Matic Mikuž , Blažka Čemažar , Blaž Jug, Boštjan Verdnik, Katja Zalokar (EPF, UM ), Tessa Mavrič, Anja Ipavec, Špela Kresnik, Sarah Tkalec (Filozofska fakulteta Ljubljana), Matevž Žolnir, Snežana Kalaba (Biotehniška fakulteta ), Matej Lino Pirc (Ekonomska fakulteta), Sandra Kerševan, Vanessa Jačmenjak, Ana Štebe, Miha Ambrož (MF UM), Eva Dodič, Maša Sedar (Filozofska fakulteta UL), Dominik Majcen (Fakulteta za elektrotehniko, racunalnistvo in informatiko), Julija Križaj, Gašper Marovt (Univerza v Ljubljani), Pia Jankovič (Ff Lj), Iva Gnilšek (Zdravstvena fakulteta ljubljana), Marija Gačnik (upokojenka), Nina Boben, matej jelovcan (filozofska fakulteta), Blaž Gorišek (UM pedagoska fakulteta), Mima Pruš (FFA), Jure Gračner (Univerza v Mariboru ), Alen Škorjanc, Primož Drevenšek, Zoran Kačičnik, Klavdija Kostrevc (Gea college), Drago Žura (ŠOUM), Anamarija Pelc, Andrej Prevolnik (ŠOUM), Lea Dujmovič, Maruša Jakopič (Filozofska fakulteta ), Martina Ornik, Jurij Cvitanič, Amadeja Cilenšek, Maja Albreht, Laura Drole (Biotehniška fakulteta), Igor Jurišič, Saša Črpič (Pravna fakulteta UM), Primoz Tertinek , Adrijana Šmigoc (Univerza v Ljubljani, Biotehniška fakulteta), Urška Kleindienst , Lucija Fon Mervič, Sara Ban Virant, Matevž Kutnar (Univerza v Ljubljani Filozofska fakulteta), Alica Rogelj, Taja Keber (Pedagoška fakulteta (študentka) ), Tjaša Lukovnjak, Rok Dolenc (FDV), Katarina Kravanja, Špela Raztresen (Univerza v Ljubljani ), Aleksandar Jovanović, Mitja Grosar (Fpp), Ajda Gostinčar (Pedagoška fakulteta v Ljubljani ), Blažka Juhart (Pef Um), Nina Jesenšek , Julija Verbuč (Naravislovnotehniska fakulteta), Ivona Popović, Janez Cokan, Nina Matjašič, Bojan Musil (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru), Tonja Černic (Univerza v Ljubljani), Zvijezdan Mikić, Nuša Balen (Biotehniška fakulteta), Bojana Štrukelj , Eva Haberman (UP FTŠ ), PF, Ljubica Marjanovič Umek, Tia Koder (UniLj FFA), Miha Derenčin (Biotehniška fakulteta), Ana Milošev (Zdravstvena fakulteta), Sarah Botonjic, Klemen Horvat (UM FERI), Martin Horvat, Danijela Herga, Boštjan Cmager , Ana Marija Hren (Fkbv), Anja Ribar, Melanie Malek, Lana Sitar (Univerza na Primorskem), Nel Oštit, Lana Jamnik (UL FKKT), Andraž Veronik, Melita Jokic, Lucija Pintar (Univerza v Ljubljani Biotehniska fakulteta), Agata Zagorsek, Kana Vincek, Eva Mežnar (Biotehniška fakulteta), Zarja Lampret Prešeren, Luka Avsec (Fakulteta za strojništvo), David Trošt , Amadeja Oder (Filozofska fakulteta Ljubljana), Pia Boštjančič , Suzana Krevh (AGRFT), Laura Zorman (Ekonomska fakulteta), Anja Gabrovec (Fakulteta za upravo), Miha Šrajner (Fakulteta za Pilibje vede), Katja Krenos (Zdravstvena fakulteta), Vid Čermelj (FRI UL), Vid Pajer (FERI UM), Maja Gruden (Zdravstvena fakulteta UL), Anžej Tomaž Hvala (EF UL), Živa Dušak, Anja Mohorič (PEF UM), Gašper Možina (FKKT), Nejc Podlogar, Milena Lebar, Eva Sminger, Zala Golčer (Univerza v ljubljani), Tamara Podolski (Filozofska fakulteta UL), Nika Vučak, Katja Sovic, Jana Verdnik, Miroslav Sarkičević, Matevž Lozej (Doba Fakulteta), Tinkara Primec (Univerza v Ljubljani), Bernarda Jeraj, Tjaša Rantaša (FF UL), Meta Puc, Urša Majcen (UL Agrft), David Žele (FERI), Ana Skumvač, Dorotea Volk, Srdana Krajnc, Lana Horvat, Mirjam Žerjav, Vanja Vogrinec, Andrej Krajnc, Gal Štempihar (Fakulteta za elektrotehniko UL), Aljaž Velkavrh (EF), Spela kosmrl, Brina Prkič, Monika Rajčevič, Tadeja Vogrinčič (EPF), Matija Toth (Ff UM), Tija Korošec, Nika Erjavec, Zala Öri (FF UL), Laura Lesar, Maruša Kline, Laura Denko, Oliver Baklan, Veronika Zupan, Danilo Osojnik (FERI), Aleksandra Ugovšek, Tinkara Žula, ŽANA NEŽMAH (Višja strokovna šola za gostinstvo in turizem Maribor), Tadej Roškarič (EPF UM), Zala Kokol (FF UM), Nik Jakša (Ekonomska fakulteta), Taja Falnoga, Nina Venta (Filozofska fakulteta UM), Nika Bernardič (FF Ljubljana), Maja Farazin (FMF), Tinkara Strel (Filozofska fakulteta), Spela Hatunsek, Eva Nović , Taja Tučen (Zdravstvena fakultera), Lucija Eniko, Matej Gorjup (UL FMF), Maja Pak (UP PEF), Jakob Planinc (Fakulteta za šport), Chiara Močnik Pegan, Eva Reberšek, Pija Kous (Univerza v Ljubljani), Nina Hrvatič (UL FFA), Manca Milar (Alma Mater Europaea), Ana Uršič, Karin Žele, Tjaša Stiplovšek , Teodora Inhof (Medicinska fakulteta ), Ana Šket, Lisa , Manca Turk , Matej Blazon (Fakulteta za Socialno delo), Vasilka Saklamaeva (FERI UM), Anja Petar, Urska Janezic (UPPEF), Katja Košir (Filozofska fakulteta UM), Vlasta Jenko (upokojenka), Anja Žvanut , Lara Lojen Valentak, NEJC GODEC (FKKT), Janja Fekonja, Špela Bratuša, Denis Koren, Nuša Emeršič, Eva Grudnik, Rozman Nika, Tanja Goltnik, Urška Bojnec, Klemen Križmančič, Katja Ovčar , Jerneja Markič (FF UM), Karmen Zamernik (PEF LJ), Suzana Kralj, Domen Mirtič Dolenec , Marjana Barba (Ekonomska fakulteta), Tanja Radakovic (Fakulteta za upravo), Gal obran, Urban Svigelj, Karmen krzic, Aneja popovic, Sara dolenec, Tea Žganec, Klavdija Ceglar (Biotehniška fakulteta), Aleksandra Melanšek, Sebastijan Farkaš (EPF), Rení Jakomin, Tinkara Strenčan (Biotehniška fakulteta), Janja Pogorelc (FFLJ), Renata Rovis (UL FFA), Tina Kovač, Nejc Plohl, Nina Knez (Univerza v Ljubljani), Maja Pavčnik (Medicinska fakulteta, UL), Rok Kotar (Fakulteta za strojništvo), Žan Založnik (NTF), Maj Nanut, Ivana Perić, Pia Jenko , Aleksandra Bjelovuk, Živa Novak, Ana Petrova, Ivona Štrok, Teja Horvat, Luka slabe, Mario lihtebeger, Ines veber, Klara cerne, Ema mrcina, dr. Igor Ž. Žagar (Pedagoški inštitut), Sara Horvat (zdravstvena fakulteta), Manca Povšin (Fakulteta za arhitekturo), Gal belic, Nika Rojko (Filozofska Fakulteta), Jana Rumpf , Luka Jahn, Kristina cesen (Ekonomska fakulteta), Eva Rechberger , Blaz strubelj (ekonomska), Ana hrovat (predsolska vzgoja), Katja strasek (pedagoska ), Gašper Žmavc (Fakulteta za strojništvo Univerza v Ljubljani), Blaž Jančič (UL FKKT), Taja Gorenc, Matjaž Gobec (Fakulteta za strojništvo), Majda Škrinjar, Gorazd Vrečar (VSGT Maribor), Eva Jocif (Pedagoška fakulteta UL), Uroš Milič, Hana Klemenčič (Univerza v Ljubljani, FF), Klara Smolič , Polona Mišič, Mark Pecnik, Nik Pintarič (Ekonomska fakukteta, Univerza v Ljubljani), Lina Buršič (FF UL), Samo Simjanovski, Tea Makovec, Anamarija Grubelić (Ekonomska fakulteta UL), Mojca Kotnik (Fd), Petra Pirc, Žiga Lunežnik (NTF ), Gašper Želko (Biotehniška fakulteta), Erika Hameršak (Fakulteta za Farmacijo, UL), Uroš Grubar (FSLJ), Tina Kramer (FF UL), Vid Koprivšek (Akademija za likovno umetnost in oblikovanje), Janja Slejko, Dejan Rumpf, Teja Popovič (FF UL), Jure, Filip Petrovič, Špela Mlakar, Laura Ferkulj (Ekonomska fakulteta), Cliresa Ademaj , Breda Polak, Urška Strmšek, Nuša Počkaj , Uroš Farazin, Tilen V. Žmavc, Andrej Pirjevec (ŠOS, FDV), Tinkara Meke (Univerza v Ljubljani), Lara Selaković (fakulteta za vede o zdravju), Valerija Križenić, Špela Renko, Lana Kuzman, Urška Kukovič, Nika Bitič (SEB LU), Taja Jereb (Ff), Lori Šramel Čebular (FDV), Alja Javornik (Biotehniška fakulteta), Žiga Lonec , Karin Rošker (ALUO), Jure Kolenc (Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta), Anela Bajrić (FM UP), Viktorija Stojkovič Gabrijel, Andreja Olovec (UP FAMNIT), Mojca Kralj (Zdravstvena fakulteta), Jaka Avbelj (Ekonomska fakulteta), Lana Lah, Karin Abramič, Lea Mihelič , Anja Jelen (Teof), Sebastijan Selan, Nastja Kovač (FF UM), Maruša Alegro, Peter Janežič (Medicinska fakulteta), Lara Ručigaj, Ružica Marković (FERI), Sonja Rak, Larissa Vogrin (Fakulteta za farmacijo ), Blaž Radikon (Ekonomska fakulteta), Neža Ambrož (Zdravstvena fakulteta Ljubljana), Tim Savelli (PEF UL), Aljaž Bogolin (FF UM), Nuša Selič, Peter Molan, Matjaž Jug, Stefan Serafimoski, Sara Ambrož (Univerza v Ljubljani), Eva Nograšek (MFUM), Rok Šarman, Matjaž Ciglič (FRI), Neža Zinajić, Tereza Prešeren, Jaka Bračič (UM FRRI), Martina Jevšnikar, Jernej Torkar (FMF), Lucija Voga, Tjaša Katan (Zdravstvena fakulteta), Ana Nović, Rebeka anzic, Aleksandra , Žiga Cvek (Ntf), Anja Djukić, Ana Retko, Maša Štuhec, Matija Lukežič (Biotehniška fakulteta), Sara Štiglic (Fakulteta za družbene vede), Ana Cizerl , Lea Dvorščak (NTF), Ines Korošec, Monika Plemen (Aluo), Karmen Srpčič, Tajda Kocuvan, Tina Raj, Sara Jurović (PEF UM), Nika Priteržnik, Jaka Trilar, Marko Stoklas, Dominik Pogorevc , Luka Lončar (Filozofska fakulteta UL), Maja Pogačar, Tea J. , Žana Cvetovac (Ekonomska fakulteta), Nadja Malić (Ekonomska fakulteta), Liza Marjanović (School of Economics and Business Ljubljana), Matjaž Kačičnik , Petra Suligoj, Ana Kokelj , Gaia Sluga, Jure Pakiž, Ditka Založnik (SFU Ljubljana), Nuša Jež, Lotka Uršnik, Petra Furlan Dodič, Jakob Šfiligoj, Jasna Turnšek, Lili Kacicnik, Ajla Mustafić, Milica Obradović (Fakulteta za Logistiko), Maša Kužnik (FUDS), Maruša Sirc, Brita Bautin (Filozofska fakulteta UL), Mark Bauer (Pravna fakulteta, UL), Nusa Zupanc, Nik Globočnik (UL FMF), Nika Malečkar, Neža Žerjav (UL FKKT), Laura Končina (FSD), Ana Vizler, Eva Simončič, Brina Harmel, Klara Pečjak, Veronika Brunec, Jana Kocbek, Matic Peteh (Fmf), Ana Arnejčič , Vesna Gerbajs, Matej Pavsek (ALUO), Vid Čeplak Mencin, Maja Primc, Jan Zver , Lara Gobec, Anamarija Sitar (FMF UL), Tamara Kolar (Univerza v Mariboru), Ana Sečki (Filozofska fakulteta), Manca Rupnik (Fakulteta za varnostne vede), Anže Veler, Maja Mlakar, Gaja Jamnik, Rebeka Alessio, Nika Predalič, Lara Erjavec (Zdravstvena fakulteta), Katarina Juršič (Medicinska fakulteta, Univerza v Mariboru), Eva Ule (Filozofska fakulteta UL), Iris Polutnik, Manja Jakopič, Denis Gruden, Anja Cvetko (Eko. Mb), Valentin Breznik, Virgilija Marinc , Nikodin Sedlarević, Jan Furlan, Alanis Radanovič, Nina Bobić, Katja Šalamija (Zdravstvena fakulteta), Ana Dušak, Alan Krumenaker, Damijana Ražem, Lucija Božnik, Nika Mazej, Jaka Aringer, Eva Pintarič, Anže Testen , Snežana Rumpf, Katarina Perčič, Aldina Mušić (Ekonomska fakulteta), Erazem Kamšek, Gorazd Jamnik, Anže brus (UL FKKT ), Špela Demšar, Danaja Dvornik, Anita Koprivc, Nika Brulc, Marko Klinc, Tjaša Sijamhodžič (Filozofska fakulteta UL), Dunja Rešek (UP FTŠ Turistica), Matic Jelenc (Uni. LJ.), Laura Ahlin (Medicinska fakulteta), Petra Čede (Evropska pravna fakulteta), Just Blatnik, Lea Rogelšek (Zdravstvena fakulteta ), Lara Tušar (Pedagoška fakulteta Ljubljana), Kaja Kosi (Up famnit), Ajda Frankovič, Miran Lavrič (Filozofska fakulteta UM), Maja Peterlin (biotehniška fakulteta), Živa Žohar, Ema Florjančič (Biotehniška fakulteta), Natalija Pečovnik, Veronija Kodovska (FERI), Mojca Robič, Sara Köveš, Nina Pavčič, Mateja Krvina, Igor Jesih, Veronika Plut, Špela Čoha, Meta Florjančič (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Petra Snedec, Zala Florjančič (Filozofska fakulteta), Tina Florjančič (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Martina Kramberger (FU UL), Ana Kosmina (Fakulteta za arhitekturo), Maja Beg, Katja Senegačnik, Marina Bukovec (Pedagoška fakulteta Univerze v Mariboru), Monika Petek, Maša Bela, Katjuša Čermelj Ljušić , Ana Trbovšek (Fakulteta za socialno delo ), Manja Švajger, Nicole Tomšič, Tajda Lipicer, Klara Sirca (UL FMF), Lara Humar (Medicinska fakulteta), Klara Butkovič , Lara Krneža (Pravna fakulteta UM), Nejc Škerjanc, Marija Butkovič , Nina Vučko (FM), Vida Lestan (Univerza v Ljubljani), Monika Ficjan, Branko Butkovic , Erika Abolnar (Ekonomska fakulteta), Jure Kovač (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Dea Simonič (FKKT UM), Luka Marolt, Tevž Prašnikar Seražin , Karmen Razboršek Cverle , Asja Prodan , Fran Brkopec, Nina Mislej (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Beno Učakar (UL FMF), Petra Šter, Erin Hvala (FF UL), Rebeka Skok, Tevž Šimnic (FOV UM), Iman Šemić , Nusa Santl, Nika Furlan (Fakulteta za matematiko in fiziko ), Alja Benčina , Nikola Drole (Fakulteta za družbene vede), Andraž Pauko (FMF UL), Mojca Andrejaš, Nika Brdar (Fakulteta za družbene vede ), Tilen Jarc, Ana Dimic Benko, Vita Kopušar (Zf Ul), Lara Acman, Taja Islamovič, Arne Simonič (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Ivana Koron (NTF (Univerza v Lj)), Iza čufer (UPFTŠ Turistica), Blaž Skočaj Skok (FF LJ), Lara Crnjac, Jan Skalar, Emilija Stojmenova Duh (Univerza v Ljubljani), Tjaša Kunst, Peter Česen (Fakulteta za turistične študije ), Anamarija Ahlin (Ekonomska fakulteta ), Rebeka Tavčar (Pedagoška fakulteta), Žan Drobež , Sara Lakič , Lara Špacapan, Andreja Snežič, Maruša Štih (FKKT UL), Matej Faganeli, Liza Klajnšek (Univerza v Mariboru), Patricia Lapajne (ZF UL), Ana Štuhec, Tina Ardela, Tadeja Bonča (UP PEF Koper), Sergej Gorenak (Fakulteta za strojništvo, univerza v Mariboru), Matija Šteblaj (FMF), Matej Kastelic, Domen Pajk, Barbara Marinič, Tjaša Lea Kosmatin (FDV), Bojana Mitrevska , Nikola Janakievski, Barbara Brantuša (Fa LJ), Sara lenasi, Vanesa Radanović , Nina Kokot, Kaja Logar (Pedagoška fakukteta univerze v Mariboru), Anna Toplak, KRISTINA VALENTAN (PEF MB), Larisa Zabukovnik (ZF UL), Nives Dirnbek , Maja komovec, Luka Rakovič (UP FTŠ), Lea Kmet (Univerza na Primorskem, pedagoška fakulteta), Manja Umbreht, Jaka Turk, Klara Bohinc, Lana Gerželj Bizjak, Neža Hrovat, Luka Vižin (UL FMF), Tina Gjerek, Maj Matias Strle (FHŠ UP), Nuša Krajnčan (FFLJ), Aneja Ljubić (Fakulteta za šport), Luka Marič (UM MB ), Kristina Jan (Pravna fakulteta), Nina Majcen, Dorotea Redzepi (Univerza na Primorskem), Jože Petek, Tina Lovka , Lucija Berčič, Petra Mocnik, Peter Eder, Toni Strela, Toni Makaroni, Miha Smolej (Filozofska fakulteta), Erazem Lipovina, Zala Volčanšek, Dominik Strmšek (Fakulteta za naravoslovje in matematiko Maribor), Katarina Kos (Ekonomsko poslovna fakulteta), Žiga Rožej, Sabina Pečnik, Jaka Bizjak (FS UL), Tina Jamnik , Špela Klemenčič , Patrick Hari, Mirza Redzeic (FAMNIT), Peter Milivojević, Luka Perc (FS UL), Lili Lukic, Luka Marčič (Fmf), Urška Pisat (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru), Nejc Donaval (FŠ UL), Nina Pohorec, Matija Novel, Andrej Fras, Nataša Fabjancic, Nika Seles, Nina Velkavrh (Fakulteta za matematiko in fiziko), Teja Medvešček, Urša Skubic (DIF), Peter Mraz (Visokošolski zavod fizioterapevtika ), Pia Berglez, Marija Baškarad, Domen Višnar (UL FE), Maruša Štor, Neva Šušteršič , Ema Brglez (FDV), Milena Lukić, Matic Medved, Alma Tursunović, Tomaž Plavčak (FGG), Fran Šlamberger, Jana Vaupotič (Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani), Maja Židan (Univerza v Mariboru), Urška Klenovšek, Aljaž Pirman (Fakulteta za farmacijo, UL), Marijana Kremenović, Mojca Ljubić, Petra Čulina, Aleksandra Karaicovska , Nika Marija Rojc, Rok Korelc, Dominik Krajnc, Klara Poglavc (Teof), Aljoša Rebolj (Fakulteta za matematiko in fiziko), Petja Skomina (Fakulteta za matematiko in fiziko), Zala Podkriznik, Lea Kalister, Liljana Hadjieva , Lina Kukovica , Aljaž Frank, Erika Škerlj (FF UL), Brina Vadnjal (FŠP), Ana Starič (Fakulteta za šport), Sara Mohorič, Rok Glavan (Pravna fakulteta), Matic Hvala, Miha Benčina (FRI), Kacicnik Franc, Kačičnik Franc, Vasja Škarabot (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Sara Fabjan, Maša Veler (Univerza v Mariboru, Pedagoška fakulteta), Lara Kolar, David Moćić, Sara Cenin (Fvv), Naca Torej (univerza Maribor), Katarina Stepišnik, Špela Pernek, Iza Dietner (Fakulteta za šport, UL), Ajda Erjavec, Zala Erič (FRI), Jurij Herman, Patricia Sadar Jović (FKKT), Veronika Škrjanc (FKKT), Lara Rems (UL FKKT), Urša Puc, Taja Colnar, Luka Hekič, Nina Belec, Nina Godina, Dorian Petrič (Fakulteta za strojništvo Maribor), Špela Buh (EF UL), Vid Stropnim (Šaleški študentski klub, ŠS Fri), Nataša Velimirović, Staš Bucik, Tamara Tomić, Ana Strmčnik, Lea, Sara Krajnc , Mojca Pungerčar (UP FAMNIT), Anže Vesel, Benjamin Džubur (FRI), Polona Pahor , Aladin Dervišević , Klemen Košič (FGPA), Anja Robida (Zdravstvena fakulteta Ljubljana), Jan Genc (UL FMF), Tit Šuman (FMF), Črt Kolenc, Nuša Bolte (Univerza v Ljubljani), Tim Kocjančič (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za arhitekturo), Eva Tončič , Žiga Trojer, Ajda Petek, Aljaž Borič (Fakulteta za šport), Luka Lah, Rok Zavernik (Fakulteta za socialno delo), Adriana Horvat, Izak Kanjir, Ana Kotevska (Fakulteta za Farmacijo), Darjo Uršič (UL), Anja Mavrič, Martina Tezak , Tilen Žvajker (Univerza v Mariboru ), Tjaša Korošec (PeF UM), Rok Zajc (Ekonomska fakulteta), Maja Lekše, Eva Koscicovska, Veronika Korenini Resnik (FOV), Vanja Valjavec, Kristijan Kresnik, Matjaž Cvetko (UNI MB), Uroš Majger, Miša Ribič, Patricija Meško, Urška Fekonja (UNI MB-MF), Gašper Funda Povše (UM), Alex Mravlja, Lana Rakovec, Marcel Krek, Taj Ocepek, Slobodanka Angelova, Irena Juric, Aljaž Kravanja (Univerza v Ljubljani), Miha Sušnik (ZRC SAZU), Anže Mramor, Lan Dvornik, kaja rascan, Leja Kozinc (Zdravstvena fakulteta), Dona Zlobko (FKKT), Uroš Černjavič , Bojana Pustinek (OŠ), Ljiljana Radosavljević, Mateja Brejc , Milanka Sobočan, Nika Muren, Taja Napret (Biotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani), Andreja Kernc , Valentin Vrbovšek (Univerza v Ljubljani), Anita Gregorc, Žan Janežič (FERI), Meta orehek, Kristina (Zdravstvena fakulteta), Damjana Vidmar, Aleks Bordon (Biotehniška fakulteta), Tjaša Starčič, Primož Turnšek, Urša Svetek, Simone Kindermann , Liljana Zupanc, Luka gorenc (Ekonomska fakulteta), Klara Giacomelli (NTF), Žiga Zupančič , Sanja Gregorič (NTF), Darinka koren, Aleksandra Dobrić , Ema Kmecl, Bernard Veršnjak, Katjuša kolar (S.p.), Bojana prpar, Tim Jeršič (ŠS FE UL), Pavla Boženk, Petra Kunc, Ana Anžlovar, Marjetka Zorzut Santoro, Jelka Može, Špela Forštnarič (VSGt MB), Patricija Zupanič, Timotej Težak, Nika Kosmač (Fakulteta za šport), Nik Schiffer , Aleksandra Stojković , Klemen Ploštajner, Aleksander Stubučar, Maja Starcic, Maja Pirš (FF LJ), Helena Jeretina , Natalija Panič, Eva Veršič , Marina Ristić (Dijaški dom Bežigrad Ljubljana ), Tomaž Gregorčič, Martin Molk, Timur Kulenović (UL FRI), Mark Mohorčič (Univerza v Mariboru), zala pregelj (fri), Katja Zavrl (Univerza v Ljubljani), Anastazija Novak, Mercedes Polajnar (Biotehniška fakulteta), Eliza Lupi, Alenka Pozvek, Tina Kopušar , TJAŠA TAHIROVIĆ (Fakulteta za Arhitekturo), Sonja Monfreda, Vanessa Vočanec, Max Ošlak Kranjc (Univerza v Ljubljani Medicinska fakulteta), Jakob Ivačič, Klemen Zupet (Pef um), Tomaž Kek (FF LJ), Živa Lisec, Nika Hrastovec , Tina Vovk, Maruša Steiner, Barbara Martič, Milka Gruber, Tatjana Gračner, Mojca Ban (Pedagoška fakulteta Mariboe), Anej Pevec (FKKT UM), Manica Kamenšek, Natalija Jerman (ZRSZ), Živa Kolar (FDV), Klaudia Kastaneto, Špela Gorenc, Jan Zorec (Fakulteta za matematiko in fiziko ), Taneja Has (Maribor), Jaka Lavrih (Fakulteta za strojništvo UL), orlando uršič, KarinKrižman (Filozofska fakulteta), Luka Četina, Helena Pauko, Jan Valentin Žajdela , Laura Štampar , Filip Pavšek (Fakulteta za šport), Saša Šikaleska (PEF LJ), Žiga Orešič (Fakulteta za šport), Jan Kac, Friderik Klampfer (Filozofska fakulteta, Univerza v Mariboru), Katja Sever (Društvo študentov medicine Maribor), Eva Peternelj, Manca Hauptman , Ana Knez, Vlado Knez, Tevž Rogina, Tristan Sojer, Luka Trapara (UP FVZ), Miha Mazovec, Karmen Dekleva (Filozofska fakulteta UL), Liza Škulj, Ines Trol, Tamara Vuzem, Saška Hegedič, Katja Kobal, Urška Denac (UNI MB-FF), Urška Cvikl, Katja Kostanjevec, Alenka Podbrežnik, Ana Helbl, Lara Kobše (UNI MB), Sanja Roj (VIST), Lucija Poštrak (UNI MB-FF), Evita Štrakl, Nika Likar, Anja Škarja, Maja Plavčak, Urška Grubač Kaučič, Sara Kolar (EPF), Živa Litrop (FGPA), Rosana Kleindienst, Drejc Pesjak (UL FRI), Matej Kavčnik (FMF), Ksenija Levičar, Ana Pika Šubic, Lara Razpor , Lara Štramcar, Danijela Konc, Nik Bizjak, Lea Jerković, Lara Arzenšek , Aleš Oprešnik, Aljana Smajlović, Nika Tabor (Medicinska fakulteta UL), Minea Gabrovec, Nik Leban, Jan Kikec, Gregor Božič, Nika Levanič (Pravna fakulteta Mb), Marika Gönc, Domen Šubelj (FDV Ljubljana), Jure Muršec, Kristina Cvetković, Gašper Rkman, Sebastjan Skrbinšek, Barbara Škerlec, Enej Lovrečič , Črt Pavlin (Fakulteta za družbene vede), Zala Ferjančič , Edita Planinčić, Leja Bezek (Ekonomska fakulteta), Klára Aubrechtová (Filozofska Fakulteta Univerze v Ljubljani), Nika Kavcic, Barbara Šviga , Aljaž Zadravec, Sandi kosmina (UPR), Metoda Kemperl, Zala Motaln , Tilen Gorenjak, Lana Friš, Urška Kozole, Patrik Kežman, Filip Pfeifer (FDV), Klara Jovan (EPF), Maruša Lubej (FF UM), Lara Tušek Oklobdžija (Fakulteta za strojništvo), Nika Smolej, Mihael Rek, Simon Zadravec, Zana Sabadin, Eva Jakljevič, Nina Bezjak, Tina Bobek, Vasja Lev Kirn (FRI), Aljaž Simonič (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Živa Tajda Gržina (Biotehniška fakulteta), Diana Kenda (UP FHŠ), Lia Berce, Anja Ročnik, Gregor Leban, Tjaša Jeseničnik, Tina Gabrovšek, Urška Zupan (Univerza v Ljubljani), Urška Kovač (PEF LJ), Matea Mrzel, Jerca Trček (Fakulteta za arhitekturo), Maruška Kobe, Jakob Polegek, Manja Platovšek, Zlatko Kantardžić, Nika Pečovnik, Vilim Šprajc, Lara Zager, Mateja Đotlo , Elena Peskar , Eva Slemenšek , Gaja Černe (Filozofska fakulteta UL), Veronika Kos, Mija Star , Maja Bojanić (UL ALUO), Katja Grobelnik, Jaka Gruden (Ekonomska fakulteta, Univerza v Ljubljani), Emanuel Sodin, Matej fortuna, Anamarija Oven , Zala Praček (Pef, UL), Žana Auguštin (fakulteta), Liza kosaber (Fdv), Ajda Ščuka, Amadej Papež, Nika Merkuš (Univerza v Mariboru), Urška Živič, Hana Androic (Fmf), Špela Konda, Sergej Obran (Univerza v Mariboru), Nada Žaberl, Urh Primožič (FMF), Tjaša Oman, Vili Mohoric, Maruša Erjavec Kavčič (Ekonomska Fakulteta Ljubljana), Monika, Tomaž Zajc (FERI), Erika Prelovec, Brigita Sever, Zala Prijatelj, Ziva Grah, Julijana Logar (Pef MB), Anja Smole, Neža Ivančič, ŽAN JAVORNIK (FE UL), Aleksandra Slapnik (Univerza na Primorskem), Damjan Grkovski, Tajda Božič, Maša Petrič (Filozofska fakulteta UL), Aljaž Drenovec, Jakob Mlakar (Pravna fakulteta), Arja Ilar (Uni lj), Pina Slaček, Marike Grubar (Zveza ŠKIS), Gorazd Koderman-Podboršek, Urša Verdev , Tine Blažek, Staš Torej, Nina Kmetec (FF UM), Gaja Šiško (PFUM), Lara Ogorevc (Univerza v Ljubljani), Amir Alibabić (FDV), Jure Ličen, Eva Klasić, Maja Pongrac (Filozofska fakulteta UL), Tina Brkopec, Živa Poberžnik (MF UM), Hana Sobočan, David Drozg (EF UL), Lara Kuhelj, Tadeja Rožman, Lukas Kotnik, Ana Planinšek (Ekonomska fakulteta), Maja Novak, Irena Žibert, Iva Vogrič (FF UL), Pina Grabar , Anja Klepac, Liza Logar, Mojca Fortunat, Tadeja Orel (Fakulteta za arhitekturo), Aljaž Bratanič, Nina Benko, Tatjana Škornik Tovornik, Katja Kovačič, Klemen Tovornik, Anja Mitrović (BF UL), Aljaž Banko (Fakulteta za arhitekturo), Urban Vidovič, Barbara Lapornik, Gašper Fon, Manca Vorina (Filozofska fakulteta Maribor), Domen Fortunat, Natalija Šterk (Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani ), Rebeka Bojc , Iva Strniša, Miha Polanc, Lara Grižon, Kaja Ravnak (UL FDV), Adrijana Šučur , Matija Šavli, Kristina Zajec, katja lampret, Pia Krampl, Sara Sirec (Ekonomska fakulteta), Valentin Radulović (Akademija za likovno umetnost in oblikovanje), Ana Rojs, Eva Julija Saletinger (pfum), Jaka Kregar (Biotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani), Kristjan Križman (Fakulteta za Računalništvo in Informatiko), Nik Rožman, Maša Hladnik, Tomaž Strelec (Klub študentov Slovenska Bistrica), Lara Kadivec (UPFTŠ), Iztok Bogolin, Monika Bogolin, Mojca Smrdelj (UP FTŠ), Kaja Kersnik (FGG UL), Tamara , Mateja Đukić (Zdravstevna fakulteta), Ana Bezjak (Veterinarska fakulteta), Alja Dobnik, Jure Pavlovič, Miha Mulh, Brigita Ravnik Zalokar , Lara Štubelj, Martin Pavlovič, Maruša Strmec, Tamara Peklar Korošec , Tilen Kosi, Jakob Skrt (BF), Izak Jenko (Fakulteta za matematiko in fiziko), Jurij Nastran (Fakulteta za Računalništvo in Informatiko), Tanja Sakelšek, Urška Šobak , Andreja Kamensek, Vid Ratajec, Kristjan Kostrevc (ŠOUM), Ivona Šučur, Kaja Mesarec, Karla Jeriha, Aleksandra Pernem, Liza Parazajda, Mija Balek, Tjaša Lorbek, Leon Žužek, Jakob Dekleva, Jure Verdnik, Julija Lukovnjak (Filozofska fakulteta v Ljubljani), Tina Smrečnik, Lara Bukovec, Sara Leban, Anja Rakovec , Nina Travnikar (Fakukteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Maribor), Nejc Kavka, Živa Dekleva, Tjaša Kovač, Tjaša Luzar (Fakulteta za socialno delo), Marin Deković (Fakilteta za logistiko), Anja Gorše , Urška Gabrič, Ivana Kos , Klemen Kreft (Fakulteta za farmacijo), ŠPELA HREN, Nina Korošec, Nataša Tomšić , Tjaša Pahole (Fakulteta za matematiko in fiziko), Polonca Veler , Melisa Seferović (UL FFA), Lara Dolenc (FF UM), Mojana Lemar, Natalija Tasevska, Tija Jakič, Jernej Štern (Fakulteta za Elektrotehniko, Univerza v Ljubljani), Matej Leskovec (FERI UM), Aljaž Čelofiga (FNM UM), Jurij Gričnik (FS UM), Lara Sudar (FF UL), Klemen Pšeničnik (Ekonomska fakulteta, Ljubljana), Romana Zamernik, Alenka Hodzic, Anja Tudjan (Akademija za likovno umetnost in oblikovanje), VESNA GOLOB, Manica Rebernik, Valentina Tuš, Martina Črešnikar, Tina Golob, Peter Golob, Nastja Kranjc (UNI MB-FNM), Dusanka Jesovnik, Uroš Možir, Dora Pejic Bach, Dora Klobučar (Fakulteta za šport ), Ana Grosek, Franc Perme (franc.perme@amis.net), Teodor Cotič , Dragica Jeriha, Jan Jurečič, Ana Globokar (Filozofska fakulteta,UM), Neža Knific (Naravoslovnotehniška fakulteta), Ana Krebs (FF UM), Majda Kavčič, Pia Mohorič Tomažin (UL MF), Žiga Gerdina (FKKT UL), Urška Kohek, Bojan (Golčar), Doroteja Mauko (Uni MB - fgpa), Erika Horvat, Gregor Koplan , Lovro Jurečič, Tilen Valjavec (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo), Haris Lozić (Fakulteta za strojništvo UL), Slaviša Usorac (Fakulteta za strojništvo (UL)), Natan Ožbolt, SRĐANA KRAJNC, Rok Reja, Gregor Stubelj, Mihael Janič, Sandra Petrović, Jaka Jež, Nika Stuhne, Aljaž Mugerli, Damijan Vesel, Patricija Kostanjšek (Famnit), Valentina Teršek, Aljaž Grm, Luka Fras, Mojca Bezjak (Epf), Katja Zamernik, Anja Pečoler, Minej Pak (Academia višja strokovna šola Maribor), Maja Ferlič, Miha Unterlehner (Feri - elektrotehnika), Lovro Novk, Sandra Mitrović (Famnit), Blaž Vesenjak, Andraž Hren (FSUM), Minas Koren, Valerija jelen kosi, Barbara Peras (Univerza v Mariboru ), Hana Foršček, Brina Dumančič (Filozofska fakulteta LJ), Blaž Laznik, Teja Javernik (Alma Mater Europaea), Timotej Burlak (Lesarska šola Maribor - Višja strokovna šola), Matej Pesjak, Marko Sarić (FERI), Gregor Kričaj, Tomaž Arih, Klavdija Petelin, Jan Sredenšek, Ana Unterlehner, Aleš Benčina , Daša Krelj (MF UM), Maja Zdovc, Maja Grudnik, Nina Kumer (Pedagoška fakulteta UL), Gregor Sadar, Polona Lindič (Biotehniška fakulteta), Gregor Klinc (FERI UM), Robert Sket, Tomi Tominc (FERI), Žiga črnilec kesič (Fakulteta za strojništvo), Aleksandra Kovacheva (EPF UM), Norik Novak, Marina Đorđeski, Žana Gajer (Pedagoška fakulteta MB), Manca Posilović, Todor Antić (UP Famnit), Mark Ule (FS), Lara Copot, Norik Novak, Norik Novak, Norik Novak, Valuk Macuh (Univerza v Ljubljani, Biotehniška fakulteta), Ana Sevšek (EPF), Nikita Reskova, Andrej Mugerli, Olja Fail (FAMNIT), Marko Ruperčič, Tilen Belošević (Zdravstvena fakulteta), Tomaž Verbič (Fakulteta za strojništvo), Ana Zalokar, Zala Sel (BF UL ), Žan Gartner (Fakulteta za strojništvo LJ), Aneja Tancer (Alma mater Ecm), Domen Viktor Trkov (FDV), Klemen Tomc, Lucija Mohorko, Patricia Jerman, Brina Kvasič (UL FKKT), Zdenka hanzdl, Matic Potočnik, Primož Kobale, Amadej Slana, Nina Perše, Špela (Čopi), Sanja Zanjko, Maša Možina (Famnit), Kaja Šale, Medea Petek (Almamater Europaea ECM), Marko Zupan (Fakulteta za Strojništvo, Univerza v Ljubljani), Andrej Perković (UP FAMNIT), Lučka Goričan, Miha Kovač (FERI), Tia Šalamon (FGPA), Luka Obal, Andrejka Leban Černe, edouard ponsan (ponsan), Eva Orka Šenekar, Urška Mlakar , Anja Pasinović (Filozofska fakulteta UL), Lara Matea Ivančič , Zlatka Hrovat, Ana Dolžan (Medicinska fakulteta), Franja Čoh, Hana Truta (UP FAMNIT), Anita Petkovska (Poslovno-tehniška fakulteta(UNG)), Vanessa Matjašec, Vesna Hvala , Tamara (Epf MB), Margarita Bogushevich (SEB LU), Ilda , Urška Likon (Epf), Jakob Murovec , Teja Kušar, Hana Bojc (UP FAMNIT), Ema Kapelj (Akademija za likovno umetnost in oblikovanje), Jan Peklar, Etian Nedić (UP Famnit ), Peter Vrbančič, Dea Gal (Fakulteta za farmacijo), Gašper Grošelj (Fakulteta za farmacijo), Tinka Terčon (UP ), Nika Klasič, Gordana Nović, Urska beg, Vanessa Rakušček (UP PEF), Iva Velichkovska (Filozofska fakulteta UM), Nejc Uršič , Andraž Čepič (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za matematiko in fiziko), Larisa Horvat, Vito Ljubec (EF), Vid Rajtmajer (FERI UM), Matic Petrič (Almamater Europaea ), Robert Grk, Brigita Mulec, Žiga Vodopivec (Ekonomska fakulteta ), Sara Irman Kolar (Pef Mb), Melani Marković, Kaja Šušmelj (Naravoslovnotehniška fakulteta), Tamara Šipek (Ekonomsko-poslovna fakulteta), Jan Balazic, Matej Bedek (Fakulteta za strojništvo v Ljubljani), Ana Verbič (Univerza na Primorskem), Romana (Kamenšek ), Romana Kamenšek (Univerza v Ljubljani ), Uroš Kumer, Ira Stojanović (Fakulteta za arhitekturo UL), Klemen Ružič, Blažka Klarić, Maja Kovač, Anze Rifelj , patrik lautar, Žan Mavc, Leja Udovč (FS UL), Tanja Žnidarič, Alex Tkalec, Veronika Bastl, Asja Lešnik (Univerza v Mariboru), Maja Kokot, Ines Pucko (FS UM), Timen bobnar, Valentina Matjašič , Vanessa Banović, Tjaša Pečovnik, Marija Korez (UNI Maribor), Eva Prusnik (UP Famnit), Karin Lešnik (Um feri), Karin Lešnik, Klemen Polanec, Jaka Krizaj (UL FS), Karin Zi, Karin Zibert, Karin Zibert (Fakulteta za ), Karin Zibert (Fakulteta za strojnistvo ), Matic Pečnik (UP, Fakulteta za management), Karin Krivec, Človek prihodnosti, Nika Kenda (UNI LJ), George Heath (Paratus izobrazevanje d.o.o.), Tina Milenov, Nik Golob, Saška Kurnik (PF MB), Danijela Golob, Manja Balaj (FNM MB ), Nina Pečnik, Maša Furek (UNI MB), Zala Jug, Maja voršič (Fakulteta za zdravstvene in socialne vede), Maja Vihtelič (Višja šola za gostinstvo in turizem Maribor), Grega Vezjak, Mateja Jenko, Anja Brinšek, Dara Mulec, Teodora Komlenić (Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta), danijela zorko, Sara Hozjan , Nikolina Vukadinovic, Nika Gabrijelčič, Sara Vodopivec, Luka Mokorel (Fakulteta za strojništvo, UL), Aljoša Krajnc, Alen Cvahte, Žiga Gantar, Anesa Adrović, Tomaž Medevd (FS UM), Brian Kleva (FS UL), Sanda Bevčar (UP FAMNIT), Anja Rakonjac (FGG), Barbara Lešnik, Tadej Kapun (UL FF), Jana Jaušovec, Jana Kučej, Marko Maučec, Ajda Habjanič, Rok Avsenek (UP FVZ), Matej Šenica , Barbara Smogavc, Enite Bajraj (FF UM), Ted Stefančič , Matej Peroša, Rok Sesel, Tisa Dominika Krivec, Alja Pesja (FVV), Žiga Pečnik (FŠ, UL), Katja Veronika Novak (UL AG), Tanja Flotjančič, Avguštin Erdelji, Alen Benko, Gašper Waldhütter, Lucija Arh, Maja Urbanč, Leon Šteharnik, Tjaša Zupančič, Monika Globovnik (PEF UM), Marinela matjašič (Epf), Lucija Jošt, Jaka Waldhütter (Feri), Andraž Konc (EPF MB), Urška Jankovič, Neja Tamše, Julija Vahčič , Karin Ulčar, Miha Bogolin, Nadia Srpčič, Leila Winkler (FAMNIT), Uršula Marković (FDV), Tjaša Rednak, Tilen Baš, Maks Slemenik (EPF), Luka Zupan (UL FE), Alisa Azarkevič, Mineja Mendaš, Aljaž Skok, Ana Gomilar (Univerza v Ljubljani), Ema Mlinar, Bleona Kasapi, Tina Pirc (UP Famnit), tajda turnšek, Tinkara Deželak (Pedagoška fakulteta UM), Taja rus, Mihael Verk (FS LJ), Martin Božič (FRI), Granit Brovina (Famnit), Urška Brelih, Lara Pohorec (UP FAMNIT), Valentina Vegelj Strašek, Lirak Kerleshi (University of Primorska FAMNIT), Etnik Babalija (FAMNIT), Katarina Bošnjak, Saša Nešić , Rebeka Nared, Eva Levičnik Pernat, Sara Berglez, Julija Budič (Filozofska fakulteta), Miha Jamšek (UL FRI), Marko Rozman (Famnit), Kristjan Šmid, Marjan Pučnik (Univerzitetna športna zveza Maribor), Jakob Remškar, Urška Kokol, Eva Nadlučnik (Veterinarska fakulteta), Helena Zemljič, Valerija Stanoeva (UP Famnit), Mitja Marič, Tamara Šumandl , Ajda Ahačič (Fakulteta za šport ), Erika Šumandl, Zala Cibula, Manica Petrič , Katarina Hren (Zdravstvena fakulteta (ZF UL)), Rene Žižek (EPF), Monika Ivančič, Kristina Legat, Eva Mlinar, Mateja Skok, David Korez, Vid Vengust, Martin Hari, Laura Tržan, Mateja Jerebic-Matinic, David Šeligo, Simona Čuček, Andrej Gajšek, Kiara Marinič, Andreja Potočnik, Sandra Lorenčič, Špela Peserl (Pedagoška fakulteta Maribor), Nina Kotar, Ana Kure (Filozofska fakulteta, UL), Petja Rus, Vid Šuler ( Maribor), Nika Kovač, Maja Bedenik, Metka Jurgec, David Hržič, Laura Strašek, Natalija Kašman , Maja Zavec, Peter Jagrič, Martina Kuhar, Jana Jakob, Simona Mlakar, Jure Omahen (FS UM), Nermin Mujagić (FRI UL), Teja Polc, Nika Kenda, Larisa Murko, Jure Hladin (Fakulteta za strijništvo UM), Tea Cafuta (UN MB), TINA PLOJ, Anja Jerebic, Melita nosan, Marko marinic, Sabina Brus (MF UM), Alex Fras (Medicinska Fakulteta Mb), Uroš Cesar, cvetana erjavec, Žan šantej (Univerza v Mariboru), Leon Volk (FS UM), Boštjan Lubej, Ana Hladnik (FDV), Lara Florjančič (Fakulteta za elektrotehniko), Jan Čelesnik (FF UL), Matic Pesjak (FERI UM), Nina Partljič, Nina Partljič, Amadeja Sajovic Žulovec (fkkt), Karolina Pavlič, Nina Rajh (PF Lj), Rok Cafuta (Klub študentov Slovenska Bistrica), Nika Šela (Klub študentov Slovenska Bistrica), Anja Tamše, Timotej Mlinar (Klub študentov Slovenska Bistrica), Ilirjan Zulfaj (Fakulteta za socialno delo), Katarina Laknar, Jana Ličen, Aljaž Motoh, Dejan Rezec , Lea Vrhovnik (Fakulteta za farmacijo), Žiga Jančar (Fakulteta za Strojništvo), Vili Zupančič , Zdenka Zupančič , Petra Zupančič , Ana Viher, Sara Fras, Nika Struna , Lovro Helbl, Metka Fras, Edina Hadrović (UM FERI), lara vodovnik, Erik Kavčič (Ekonomska fakulteta), lara vodovnik , Ana Vilar, Astrid Marovič, Tanja Germ (Univerza v Mariboru - EPF), Spela Rukavina, Matija Terglav (FF UL), Ana Radulović, Sara Gradišnik, Mateja Davidović, Jan Špindler, Simon Fink, Edi Klobučar, Sara Eržen, Lucija Kokol, Katarina Ćosić (Univerza na Primorskem), Monika Oset, Patricija Cirar (Fakulteta za strojništvo), Daša Gajšek, Hana Veler, Jan Kitanovski (FE), Rok Medved (ŠOULJ), Martin Gantat, Jasmina Kragelnik, Živa Nekrep, Jakob Baumgartner (FE LJ), Alma Slabe, Miha Skender (Fakulteta za strojništvo), Mojca Zelič, Klemen Vovk (UL FRI), Maja Ošep , Urša Skube, Eva Rudolf (UL FMF), Laura Sobočan, Anja Copot (FKKT UM), Ula Filipič, Lea Lešek Povšič, Žiga Kos, Maja Golja, Gaja Razpotnik (UL MF), Tanja Ciglic, Ana Černezel, Nika Golavšek (Pedagoška fakulteta Ljubljana ), Luka Stare (FGG), Petra Prelesnik (Filozofska fakulteta), Luka Jurečič (UL FKKT), Džana Košpo (Ekonomska fakulteta), Ana Lee Pantner, Danijela Todić, Valentina Sreš, Martina Kotnik , Valentina Novaković, Domen Vinko (Ung), Žiga Mikeli (FSLJ), Amelisa Skenderović, Manuela Dvoršak, Tjaša Balaj, Gal Perne, Sandi HORVAT (UNI MB), TAMARA TRINKAUS, Sara Molnar, Anja Šijanec, Nino Kuhar (FERI), Klavdija Kristovič (Filozofska Maribor), Brina Ulčar (FU), Manca Pelko, Irena Grah, Anja Rižnar, Monika Trinkaus, Špela Rodman, Hana Hutter (UNI LJ-Vet. fakulteta), Valentina Gobec (Univerza v Mariboru ), Tilen Tajnik (FERI UM), Grega Ropoša, Jana Medvešček (VIZ), Lazar Marković (FAMNIT), Oktavija Sakal Dumić, Pia Galunič, Mihaela Kralj (Pravna fakulteta Maribor), Aleksandra Simovski, Lana Stepišnik, Simon Zemljič, Tajda Kous, Lucija Šuligoj, Neža Bizalj, Jan Juršnik, Katja Feguš, Luka , Kaja Lenart (Pravna fakulteta), Daša Kompan (FERI, UM), Anja stojnic (Zavod ai ), Amanda Horvat, Tina Smonkar, Tamara Vesel, Ajda Pirc (Pedagoška fakulteta), Monika Ribič (FOV), Aleš Spital (FERI UM), Martina Senekovič, Katja Brglez, Eva Poplatnik, Mateja Škulj, David Šavron, Dijana Grujić (Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta Koper ), Julija Jekše , Anže Marolt (Univerza na Primorskem ), Musanida Halilović (FAMNIT), Lora Zver (Fdv), Maša Brulc, Lea Pezdirnik , Miha Kolar Brusl, Maja Gorišek, IAN MARUŠIČ, Hana Koman, Nika Černigoj, Laura Maučec, Jelena Rakić, Nik Narat, Lovrenc Svegl (Ntf), Martina Bastarda, Martin Paskvale, Karin Vrbek, Tesa Julija Zver, Nina Komel (Fdv), Laura Čeh, Masa Stipanovic, Tine Safran, Ana Rehberger, Domen Unuk, David Boršo (Fakulteta za turizem ), Arinna Marin (Fakulteta za turizem ), Kristjan Vermiglio, Kaja Bela, Doris Prem, Barbara Filipov, Ana Gorenjak, Laura GOMZI (BTŠ MB ), VANJA MEŽA (LJ VETERINA), Zala Maja Ravnihar (Fakulteta za socialno delo), Jaka Požun, Ariela Herček (Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta), Patrik Cvelbar (Fakulteta za šport), Ines Knežević (UP Famnit), Urša Jurečič (Naravoslovnotehniška fakulteta), Simona Krančan, Staša Turnšek , Anja Govedič, Manca Zupanc, Ema Rezar (Univerza v Ljubljani), Tinkara Krenker, Sara Mužar, Nik Kumar, katarina humar, Karin Pungartnik, Kaja Kocjan, Maja Mitrović, Jan Pulko (Mb), Melanija Zorko, Nadja Rebernik, Pika Križnar (Univerza v Ljubljani), Iris Čuček, Fiona Čuček, Matija Pohorec (Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani), Svetlana Cigoj (Primorska Univerza), Tome Astardjiev, Špela Grajfoner (UNI MB), Matej Vodnik, Suzana Marin, Ina SLEMNIK, Viktoria Čehovin (Srednja Tehnčna Šola Koper), Sanel Dautovic, Marsel Hercog, Miran Knez, Vesna Rebernik, Andreja Jauk, Matej Fekonja, Tadeja Glavač, Silvo Plešnik, Sara Kramberger, Doris Lovrec (SOCIOLOGIJA MB), Lara Rošker, Nika Klara Ilič, Niikaa Oblak - Jurca (Ekonomska fakulteta), Nika Kocman, Emina Ekić, Tina Bokal, Sara Mirtek (Fakulteta za socialno delo), Anja Ferk (eterinarska Veterinarska fakulteta Univerze v Ljubljani), Rok, Gaja Ujhazi (Pedagoška fakulteta ), Luka Caf, Luka Žontar (Fakulteta za elektrotehniko), Nenad Čuš Babič (Univerza v Mariboru), Karin Kopina, Luka Lukić (UM FERI), Matic Lapajne (Fakulteta za pomorstvo in promet), Sabina Rožac, Gianni Dariš, Janja Grimšič (FHŠ), Jernej Cingl (FFA UL), Tana Kestner, Laura Zajec (Zdravstvena fakulteta, Ljubljana), Satja Šušteršič, Blaž Pungeršek , Eva Bezjak, Eva Grmek (MF UM ), Mak Tepšić, Nika Jerković, Hanna Laura Koželj, Žiga Mazej, Blaž Robič, Lara Slabanja, Laura Šibal Planko, Iris Baruca (Filofax), Tadej Zalec, Lea Šibal Planko, Nina Majcen, Nika Podakar (Pravna fakulteta UL), Neža Avbelj (Pravna fakulteta), Anej Roger (FFUM), Damjan Čičić , Pia Završnik , Žana Sadič (FU), Urša Rožman, Vid Nemec, Domen Sagadin, lara sarac, Ines Strelec, Asja Frangež, Nika Kralj (Filozofska fakulteta ), Špela Fridau, MyUrky ., Adriana Resnik, Aldin Ribo (Zdravstvena fakulteta), Marija Pucko, Rok Slabe , Saša Zafred (Filozofska fakulteta UL), Aja Zajc (Fakulteta za farmacijo), Brina Gruden (Pravna fakulteta), Simon Slemenšek, Rok Miklic, Saša Šižgorič , Luka Stegne (UL FFA), Monika Strauss, Jaka Dornik, Rok Kralj, Urky, Gaia Persi, Anže Kožuh, Belmin Ramić (Fakulteta za srojništvo UL), Veronika Marc (UP FVZ), Ela Štirn, Monika Tuš, Tjaša Ferk, Rajka Felc, Urška Kosec, Tilen Barbirič, Dominik Komes (FERI), David Krajnc (UM FERI), Mario Kök, Beno Atelšek , Eva Oeser (Filozofska fakulteta UM), Petra (Polanec), Maša Petek (Fakulteta za socialno delo), Natalija Volarev (Fakulteta za turistične študije - Turistica), Nika Vodnjov, Klavdija Kadenšek, Aleksandra Peterka (UP PEF), Tjaša Jeseničnik, Nika Zebec, Žiga Zupanič (UM FERI), Milica Golijanin (FHŠ), Jaka Muršec Pitamic (UL, BF), Mitja Marin, Nadja Legat, Dominik Strgar, Anže Skrbibek (FGG), Jernej Rogelj (Fakulteta za Elektrotehniko), Sara Šantelj , Sofija , Teodora Kitanovska (FAMNIT), Tjaša Šket , Jera Musič, Žiga T (FS), Karin Kleva, Tajda Kolar (FERI UM), Flora Berisha, Patricija Vrentuša (Univerza v Mariboru - EPF), Barbara Kovačič (Ekonomsko-poslovna fakulteta), Matea Taleska, Pamela Debarlieva, Nika Borštner, Sandra Mitrovic, Sara Kaučič , Damjan Težak (UP FAMNIT ), Neža Mlinarič (FAMNIT, UP), Iva Cirnski (Pef, Lj), Tanja Gruden, Urša Fornazarič (VSGT Maribor), Živa Manja Petrovec ((Društvo študentov psihologije Slovenije, Filozofska fakulteta UL)), Valentin Kotnik, Gaja Rupena (famnit), Ema Križnik, Lara Flego (Univerza na Primorskem), Boštjan Gec (UL FMF), Janjna, Neža Nograšek (FŠ UNILJ), Ajda Auersperger (Famnit), Marko Pejić (Fakulteta za management, UP), Nikolina Vesić (Pedagoška fakulteta, UP), Petar Čehovin (Fakulteta za management UP), Manja Planinc (FKKT), Žiga Leban, Metka Volk Štefić, Teja Perčič , Doroteja Vehovar, Tanja Račnik (UP FTŠ - Turistica), Neja Plazar (Veterinarska fakulteta), Zala Intihar (Filozofska fakulteta), Tomaž Tomšič (ULFS), Zoja Kiker, Ana Luetić (UL FMF), Alice Štampar , Eva Švigelj, Zala Giosento Verovšek (FDV), Felix Schewe, Vaska Ristova , Gjoko Juntes, MIha Vesenjak, Eduard Strle, Andreja Ambrožič, Mojca Petrovska, Lana Plotajs, Tina Podlesek, Eva Palčič, Ignac Majstorovic, Belinda Brenčič, Nina Kozlovič, Blaž Dermol, Amadeja Rauter, Jaša Ćoralić, Jernej Šolić, Luka Bratina, Anja Bizjak, Janja Kline, Aleš Strsoglavec, Zrinka Čalič, Aleksandra VAJS, Nina Prodan, Andreja Šušteršič, Alen Crnobrnja, Kristina Peklar, Miha Bogataj, Klemen Strle, Nina Krelj, NIVES Kosi, Barbara Skerlavaj, Vita Železnik, Polona Dolinšek, Petja Kvasič, Katarina Kürner, Nika Rihter, Alan Lešnik, Julija Jarni, Karmen ZAJEC (Veterinarska fakulteta), Igor Sardoč, Lara Vodopivec, Matic Lotti (ŠC Celje), Ula Gregor, Lea Rakušček, Špelca Urankar, Nataša Turnšek, Dragana Mihelič, Zdenko Bozic, Sinja Sevšek, Mitja Korbar, Lazar Krivograd, Miha Weiss, Nika Troha, Vesna Česnik, Eva Mulec, Dejan Šušteršič, Paulo Gregorčič, Manca Lukanc, Lara Virant, Robi Černe, Urška Peteh, Pika Klobas, Maja Paul, Borut Mlinar, Mojca Šopar, Agata Cvjetićanin, Sandi Vidmar, Eva Jesenek, Barbara Tanšek, Iris Marković, Katarina Pregl, Irena Škrabar, Staš Ravnik, Marija Petra, Igor Meh, Klemen Lukančič, Alenka Bizjak, Aleksander Jazbec, Sebastian Klavzar, Anja Juriševič, Tajda Domanjko, Katerina Peteh, Enej Frelih, Konstanca Kravanja, Nina šav, Ajda Kosevski, Zala Dolenšek, Matej Božin, Polona Košnik, Nina Žgavec, Melita Bavdek, Alenka Marčič, Aleš Berce, Valentin tavcar, suzana Bertoncelj, Ana Turšič, Eva Samac, Špela Belšak, Andraž Novak, Irma Stefanija, Franjo Kosem, Melita Cecić, Darja Dolenc, Brina Fajs, Rok Katarina, Iris Jerše, Gregor Bačič, Zala Vrečko, Boštjan Kotar, Tjaša Gajšek, Irena Konc, Sara Gaal, Vesna Bestjak, Slavko Čižmek, Marko Šegatin, Taja Vitez, Muhamed Homšak, Mirijam Hladnik, Teodora Marn, Job Majer, Mojca Hodžić, Mateja Žnidaršič, Tjaša Skubic, Maja Vipavec, Milena Talija, Bojana Antloga, Mojca Wtorkowska (UL FF), Miroljub Jan, Jernej Kleva, Larisa Zupančič, Sabina Žunič, Neja Slabe, Gaja Vesel, Smiljana zupan, Katarina Koselj, Patricija Štukelj, Nika Pečovnik (Filozofska fakulteta), Evgenija Vobič, Domen Krašna, Taja Kek, Zala Seljak (UL EF), Frane Gorkič, Polona Božič (Feri), Ines Lisjak (UM FERI), Tanja Kozolc, Tjaša Kosi, Meta Pirš (FGG), Bojana Kranjc (Univerza v Novi Gorici), Petra Mlakar, Dea Leskovar, Miran Sarajlija, Nina Markoja, Brina Toni, Tanja Čufar, Sašo Jež (Biotehniška fakulteta), Jernej Zubović, Zala Ambrož, Nadja Vesel, Joze Mihelčič (UM), Matej Klinar (UL AG), Tatjana Petrič, Laura Tursic, Martina Kavčič, Branka Pavčič, Lara Kos, Violeta Gostencnik, Alenka Radilovič, Neva Hauzer, Manca Marija, Stanko Beričič, Teodora Stojanovic, Ines Kavčič, Janja Dražumerič, Gorazd Bezjak (Ekonomska fakulteta Univerze v Mariboru), Alenka Stabej, Nina Gredar, Betka Prevc (UL PEF), Suzana Tomsič, Tereza pustinek (Fakulteta za farmacijo), Žiga Plavec, Klemen Kuhar, Nace Kovač, Denis Kramžar, Merima Prašnikar, Karmen Fugger (FAMNIT-UP), Eva Turk (UP FAMNIT), Matija Vidmar, Katja Štrus, Mojca Škoda, Tjaša Hrovatin, Katja Andželović, Matija Tavčar, Nina Kelher, Gabrijela Petek (Fakulteta za upravo), Mitja Lah, Lana Mramor, Jure Gutnik, Vasja Woelle (MF UM), Sara Stegne (zaposlena), Klara Tomažič, Branko Urek, Blaž Badalič, Mateja Dernovšek, Pika Petriček (Gimnazija Šiška), Nina Macerl, Marjan Rakinić, Martin Narc, Katja Škraban, Žiga Trček, Lara Rihar, Katja Detela, Jože Ilc (upokojenec), Gjoko Goričan (FRI UL), Tatjana Rosić, Aleksandra Fajon, Diana Hrovatin, Gregor Rajh (fakult. za matematiko in fiziko), Luka Hočevar (Gea College), Martin Zajc, Aleš Slamič, Živa Kregar (SFU Ljubljana), Špela Slabe, Maruša Pikec, Lana Miklaužič, Lučka habot, Lucija Mihelčič, Petra Fink, Katarina Gomizelj, Jošt Predovnik (Medicinska fakulteta UM), Fedra Kranjec, Žiga Bogataj, Nuša Košti, Filip Radojević (Univerza v Mariboru), danijela turk, Jure Pečovnik, Eva Bonifarti, Lucija Merdavs , Nikolaja Bukovšek (Zveza ŠKIS), Špela Smrekar, Maja Slanič (Višja prometna šola Maribor), Roki Pečar (Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani), Ines Sarah Rakuš (FNM UM), Maja Novak, Peter Levstek, Deja Milošič (Pedagoška fakulteta), Tanja Radotić, Eva Brecelj, Alex Fabris Čok, Klara Lelja, David Poredoš (UP FVZ), Sašo Jejčič, Nevena Arsic Gracin , Jurij Pavič , Alenka Hladnik, Leon Bajc, Mateja Bratuša, Mojca Gole, Petra Octavian, dr. Beranič, Tomaž Kristina, Vesna Polšak, Mojca Jeram, Mark Auersperger, Amina Smonig, Metka Verdnik, Mojca Hočevar, Matej Martin, Cvetko Horjak, Jasna Gornik, Urša Nardin, Kaja Antonijevic, Miha Stantič, Nuša M., Saša Zakelšek, Katarina Pajek, Natalija Kajtna, Bojan Mencin, Manica Kolman, Ljiljana Nidorfer, Sonja Vrčon, Daša Jemec, Nikol Kolenbrand, IRENA KOTNIK, Dejan Cejan, Minca Kogej, Darinka Bradeško, Tadej Šteh, Žiga Barši, dr. Rotter, Bor Novak, Kaja Turnšek, Marija Hlede, Alja Harej, Eva Burger, Gorazd Krnc, Kristina Nardin, Sašo Bračič, Igor Glazer, Hana Jug, Eva Kristan, Jaka Končan, Maja Zonta, Primož Maglica, Ana Kos, Alice Bajc, Marjana Cvetkoska, nika Zorec, Bojan Klinc, Maja Gprišek, Nika Okrožnik, Anton Petrovčič, Marijana Ban, Maja Jerič, Nataša Đurašević, Urška Zupančič, Irma Oberstar, Gregor Vidrih, Tjaša Ovniček, Lana Pugelj, Tina Korenjak, Erika Rojs, Marko Weingerl, Barbara Šorli, Andreja Prešeren, Lara Ristić, Lara Zalar, Maša Mok, Mark Skrbec, Damijan Medvešek, Andraž Šebenik, Nataša Verk, Luka Strojnik, Sabina Music, Maja Herebič, Bojana Mermolja, Renata Lah, metka Kopač, Simona Žagar, Mirjana Šalamija, Urša Poglajen, Slavko Bambič, Saša VIDIC, Maruša Stare, Vesna Vrhovnik, Samo Rapuš, Sara Zadnikar, Andrej Jurkovič, Boštjan Kulauzovič, Jože Intihar, Peter Bole, Veldin Demšar, Helena Anderluh, Larisa Rogina, Marina Veselinovič, Marko Modrijan, Marija Poglajen, Dolores Pribošič, Mojca Kavur, Ziva K., Neja Kokole, Žan Orel, Dedic Verdnik, Ines Jakopec, Boris Tomše, Anja Rozman, Simona Gostinčar, Sara Culiberg, Venera Kuzma, Mirijam Hladnik, Teodora Marn, Mojca Hodžić, Mateja Žnidaršič, Tjaša Skubic, Maja Vipavec, Milena Talija, Mojca Wtorkowska, Larisa Zupančič, Sabina Žunič, Neja Slabe, Smiljana zupan, Anamarija Stepišnik, Katarina Koselj, Patricija Štukelj, Nika Pečovnik, Evgenija Vobič, Domen Krašna, Taja Kek, Zala Seljak, Frane Gorkič, Polona Božič, Aljaž Lamot, Tanja Kozolc, Tjaša Kosi, Meta Pirš, Irena Pečlin, Petra Mlakar, Miran Sarajlija, Nina Markoja, Tanja Čufar, Sašo Jež, Zala Ambrož, Nadja Vesel, Joze Mihelčič, Matej Klinar, Tatjana Petrič, Laura Tursic, Martina Kavčič, Lara Kos, Violeta Gostencnik, Neva Hauzer, Andraž Štante, Manca Marija, Stanko Beričič, Teodora Stojanovic, Nina Gredar, Suzana Tomsič, Anastazija Omladic, Tereza pustinek, Žiga Plavec, Klemen Kuhar, Nace Kovač, Merima Prašnikar, Karmen Fugger, Eva Turk, Matija Vidmar, Katja Štrus, Mojca Škoda, Tjaša Hrovatin, Katja Andželović, Matija Tavčar, Nina Kelher, Jaka Kruljc, Mitja Lah, Lana Mramor, Ingrid Krajnc, Jure Gutnik, Vasja Woelle, Sara Stegne, Klara Tomažič, Mateja Dernovšek, Pika Petriček, Nina Macerl, Marjan Rakinić, Martin Narc, Bernarda Ban, Katja Škraban, Žiga Trček (AG UL), Lara Rihar (Univerza v LJ. - FFA), Katja Detela (Univerza v Novem mestu), Jože Ilc, Tatjana Rosić, Diana Hrovatin, Luka Hočevar, Lenka Stare, Martin Zajc (Biotehniška fakulteta), Živa Kregar (Fakulteta za arhitekturo), Iztok Mesarec (Fakulteta za družbene vede), Špela Slabe, Maruša Pikec, Lana Miklaužič, Lučka habot, Lucija Mihelčič (FGG), Ana Jeglič, Petra Fink, Katarina Gomizelj, Fedra Kranjec, Nataša Nikolić, Tina, Lucija Plavčak, Klara Veteršek (Akademija za glasbo), Milica Daljić, maruša bizjak, Svit Jaklič (Pf UL), Lara Bukovec, Tadeja Križan, Marija Javornik Krečič (Ff), Larisa Matjašec, Jan Novak, Milan Horvat, Matej Šetina, Željka Milanović, Bori Roš, Tine Križnar, Lan Turk, Mark Cernjuk, Černigoj Maks, Maks Dolinar, Dunčić Adijan, Arijan Serifomić, Matic Vičič, Tijan Kojić, Dragana Nović, David Gaja, Gruba Tit, Lovšin Zala, Petra Tina Zorjan, Škabar Julija, Turk Maja, Jernejčič Primož, Malić Medina, Marjan Davorina, Dejan Lukić, Marko Vidmar, Mark Kern (FU), Gavrič Nastja, Tilen Rihar, Tim Misic, Brina Bole, Novak Tjaša, Peter Karas, Vrabec Tjaša, Maša Pahulje, Možina Miha, Mihelič Matej, Novak Miha, Rot Miha, Nejc Žagar, Monika Jerebic, miha blazic, Tinkara Mele, Tilen Klinikar, Matevž Draksler, Jože Milančič, Drago Poljanc, Špela Mojčin, Urška Šajn, Borut Kobal , Stefan Jaklič, Janja Cerar, Rok Petrič , Gorjan Ražem, Marija Cunja, Dino O,erzu Muratovič, Urska Kracun (Fakulteta za šport), Nina kokot, Kevin Borko, Klara Pezdirec, Anja Urbanc, Janez janša, Tim Gaberšek, Anja Rakovec, Aleksandra Ivanova (Ekonomska fakulteta), Žiga Lorger (FERI), Tanja Kösel (Ekonomska fakulteta), Gašper Krklec, Miha Draušbaher (ŠCV višja šola), Aljaž šekli, Laura Slana Papler , Nina Kermc, Urska Beg (Up famnit), ines zadravec, Mario Kök, Jaka Turk, Ivo Vidmar (Fakulteta za šport), Manica Ivnik, Lucija Mlakar (FSD), Marina Kraner (zaposlen), Tina Sirc (Fakulteta za naravoslovje in matematiko v Mariboru), Barbara Šebart, Petra Vencelj, Tilen Rus, Damir Tancar, Gal Valentić, Danilo Baškovec, Mija Rejc (upokojenka), Urška Zrakič, jana Osolnik, Nataša Gobec, Rajko Jevšnik, Nikolaj Padar (fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo UL), Aljaž Ozvlaic, Sebastian Dežman, Max Šumer (ŠC5), Laura Petric (FDV), Matevž Kralj, Karin Jakus (UL EF), Primož Možina, Patrik dolžan (fvz up), Petra Urankar, Viktorija Neralič, Monika Lešnik (Univerza na Primorskem), Melita štruc, Ramona Kumprej (ALUO), Petra Koren (UL), Domen Škorja, Petra Arko, Nika Weiss (FKBV UM), Katarina Marčun, Tina Novak, Eva Tomaževič, Robert Hladnik (AG UL), Peter Čebulj-Kadunc, Lara Perdan, Petra Koruza (FF UM), Brian Lukančič, Gorazd Likar, Anja Škof, Lovro Mitrova, Vesna Gruden, Samo Ciglar (samozaposlen v kulturi), Angela Ciglarič, Julija Grgič, Polona Setnikar, Lea Kolbl (Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta), Ana Krivic, Hana Krašovec (UNM), Barbara Bavec, Matic Šumlaj, Katja Sajovic (Fakulteta za dizajn), Lea Slavec, Katarina Monja, Teja Hladnik (FFA UL), Metka Tabaković, Lada Halužan, Ema Leskovec, Nada Lazikić, Marina Koprivšek, Eva Lokar (Pedagoška fakulteta), Manca Marin, Rožana Jarc, Tjaša Gostic, Nevenka Godnič, Špela Đekanović (Pf Ul), Lana Mlinarič, Enea Šušteršič, Miha Vrhunc, Zala Gaal, Anja Breznikar, Tomaž Pešec (ekonomska fakulteta Univerze v Mariboru), Matej Černe, Irena Erčulj, Irena Obradović, Blaž Aleksić (UL FS), Enes Šalamon, Sonja Korenčič (Zdravstvena fakulteta UL), Maja Kenda, Karmen Križaj, Primož Brumen, Vanja Tomaž (Mf UM), Tara Tratnik, Eva Janež, Anja Savič, Sandra Ocepek, Maruša Hacin (ŠOUP), Ksenija Jug (FDV), Andreja Lindič, Amadeja Klemen, Živa Muster, Uršula Kracina (UM PF), Mojca Mehle, Iva Tea, Neža Pajntar (Pravna fakulteta), Ajla Hren, Blažka Čakš, Jernej Zupan (Fakulteta za evropske študije), Otto Marušič, Brina Guštin, Ana Cvetko (GEA College), Lonja Rikanović, Ana Mali, Patricia Furlaj (NTF), Urska Meke, Tamara Peršiko, Matic Pušnik, Sara Svete, Katarina Posedi, Tinkara Gradič (FDV), Klarisa Kert, Matic Laković, Nina Kraševec, Miha Resnik (FERI), Andrej Blenkuš, Irena Verčkovnik (FF), Marija Stanković, Maša Vovk, Vasja Štefanec, Katja Ekart, Miha Štrukelj, Fabijan Ambrož (Almamater Europaena), Špela Rovan, hana Plazl (FAMNIT), Borut Pavšič, Lea Šeme (EPF), Tjaša Tič, Nana Kocjančič, Viktorija Kersnik, Andrej Viher, Dejan Tušar, Vesna Onufrija, Lea Čepič, Cirila Bregar, Patricia Tušek, Špela Tokalić, Mihaela Miklavčič, Urh Salkič, Franc Praznik, Ljiljana Kuplenik, Tanja Tolar, Matic Kolenc, Natan Ožbolt, Martina Špes, Jure Škerbič, SAŠA LUKETA (Pedagoška fakulteta), Monika Remškar, Milena Petrovic (pedagoška fakulteta ), Kaja Kovše, Adrijana Savevska (FERI), Polonca Miklavc Valenčič, Eva Žnidaršič, Hema Kunšič, Nataša Božić, Teodora Majstorović (Univerza na Primorskem)

Pošljite svoje sporočilo odločevalcem!

Po želji skopirajte spodnje sporočilo, k pošti pripnite še dopis in z njim preko elektronske pošte opozorite pristojne!

DELI PETICIJO S PRIJATELJI!